Wyszukiwarka ofert

Rodzaj oferty
Typ nieruchomości
Województwo
Miasto
Cena/Czynsz od do
Powierzchnia (m²) od do
Rynek

Zaawansowane

Numer oferty
Piętro od do
Pokoje
Dzielnica

O firmie

Biuro Obsługi Nieruchomości Jerzy Czerkawski –„CZERKAWSKI NIERUCHOMOŚCI” od kilkunastu już lat, nieprzerwanie do dnia dzisiejszego prowadzi działalność w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. W tym czasie z naszych usług skorzystało tysiące klientów, którzy w przeważającej części nieustannie do nas powracają, aby ponownie powierzyć nam przeprowadzenie transakcji kupna, sprzedaży, najmu czy też dzierżawy nieruchomości.

 

Nasi pracownicy stanowią doświadczony zespół, który gotowy jest na podejmowanie nowych wyzwań, a dzięki nieustannemu podnoszeniu swoich kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach, seminariach czy też wymianie doświadczeń z kolegami z innych biur nieruchomości działającymi na terenie Śląska a także całego kraju dąży do zapewnienia swoim klientom, zarówno tym obecnym jak i przyszłym, obsługę na możliwie najwyższym poziomie oraz jak najwyższą skuteczność swoich działań.

 

W naszej firmie każda transakcja jest przeprowadzana lub nadzorowana przez pracownika posiadającego licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami.

Powierzając nam, Szanowni Państwo, załatwienie każdej swojej sprawy, związanej z obrotem nieruchomościami, mają Państwo pewność iż zajmiemy się nią kompleksowo. Działania nasze mają zawsze na uwadze zadowolenie klienta, poszanowanie jego czasu ale przede wszystkim transakcje przeprowadzane za naszym pośrednictwem są przeprowadzane rzetelnie i mają Państwo gwarancję bezpieczeństwa przeprowadzanych przez nas czynności.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług!

 

Zobacz nasze placówki na mapie: (dokładne adresy w dziale Kontakt)


Pokaż Biuro Obsługi Nieruchomości Jerzy Czerkawski na większej mapie

.